Świąteczno-noworoczne życzenia Rektora PW

Zdjęcie Rektora PW stojącego na tle choinki

Rektor PW prof. Krzysztof Zaremba

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku Rektor Politechniki Warszawskiej prof. Krzysztof Zaremba w imieniu swoim i całego zespołu rektorskiego składa najlepsze życzenia pracownikom, studentom, doktorantom PW oraz wszystkim, którym droga jest nasza Uczelnia.

– Można dyskutować na wyższością Świąt Wielkanocnych nad Świętami Bożego Narodzenia, ale mnie żadne argumenty nie przekonają, bo zawsze uważałam, uważam i będę uważał, że Święta Bożego Narodzenia są tymi najważniejszymi, najbardziej rodzinnymi, najbardziej pełnymi ciepła i miłości świętami, jakie obchodzimy każdego roku – mówi Rektor PW. – I dlatego życzę Państwu, żeby te Święta dla Was takie właśnie były.

W 2023 roku prof. Krzysztof Zaremba życzy przede wszystkim pokoju i spokoju oraz dobrych niespodzianek każdego dnia.

– Każdemu z Państwa życzę wielu sukcesów, w tym także takich naszych, wspólnych sukcesów, bo one budują wielkość Politechniki Warszawskiej – zaznacza Rektor PW.

Pełne życzenia do obejrzenia w poniższym nagraniu: