Spotkania z przemysłem 2018

Na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej przedstawiciele świata nauki spotkali się z przedstawicielami przemysłu. Patronat nad wydarzeniem objęły Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ministerstwo Technologii i Przedsiębiorczości.

Spotkania z przemysłem 2018 otworzył prof. Stanisław Wincenciak, Prorektor ds. Rozwoju Politechniki Warszawskiej. Gości powitał prof. Władysław Wieczorek, Dziekan Wydziału Chemicznego. Pierwsza część programu poświęcona była prezentacjom Wydziału Chemicznego i Przemysłu. W drugiej części konferencji przeprowadzono panel dyskusyjny z udziałem przedstawicieli przemysłu, NCBR, CZIiTT oraz Wydziału Chemicznego.

Prof. Stanisław Wincenciak, Prorektor ds. Rozwoju Politechniki Warszawskiej/fot. Biuletyn PW

W Spotkaniach z przemysłem 2018 udział wzięło ponad 90 przedstawicieli przemysłu z 60 firm i instytucji, ponad 75 pracowników PW (w większości Wydziału Chemicznego) oraz 45 studentów i doktorantów Wydziału Chemicznego, w dużym stopniu zaangażowanych w organizację. Łącznie, w dniu konferencji zarejestrowało się 210 osób.

Prof. Władysław Wieczorek, Dziekan Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej/fot. Biuletyn PW

Wydarzenie obyło się 8 marca 2018 roku. Obrady poprowadził dr inż. Andrzej Plichta z Wydziału Chemicznego. Platynowym sponsorem konferencji był PKN ORLEN.

Fotogaleria wydarzenia dostępna jest na stronie Wydziału Chemicznego

Źródło: WCH PW