Politechnika Warszawska i Polfa S.A. podpisały list intencyjny o współpracy

7 lutego 2018 roku w Warszawie, Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej i Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S. A. podpisały list intencyjny dotyczący współpracy w obszarach naukowym i badawczo - rozwojowym.

Podpisanie porozumienia nastąpiło na Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej. Sygnatariuszami listu intencyjnego byli prof. Janusz Zawiła-Niedźwiecki, Dziekan Wydziału Zarządzania oraz Jarosław Król, Prezes Zarządu firmy Polfa S.A.

Od lewej: prof. Janusz Zawiła-Niedźwiecki, Dziekan Wydziału Zarządzania oraz Jarosław Król, Prezes Zarządu firmy Polfa S.A.

Współpraca z Polfą Tarchomin dotyczyć będzie m.in.: prowadzenia wspólnych projektów B+R, organizowania szkoleń dla pracowników Polfy, prowadzenia praktyk studenckich oraz organizowania staży. Tarchomińska firma farmaceutyczna jest jedną z najstarszych tego typu na świecie i posiada ogromne doświadczenie w swojej branży. Koncepcje zarządzania opracowywane w Politechnice Warszawskiej pomogą firmie oferować produkty jeszcze lepszej jakości.

Źródło i zdjęcie: WZ PW