Politechnika Warszawska dwukrotnie wyróżniona przez Forum Uczelni Technicznych

Nagrodzono projekty samorządów studenckich oraz osoby działające na rzecz rozwoju FUT. Prof. Jan Szmidt, Rektor PW został laureatem w kategorii Autorytet Forum Uczelni Technicznych, a Samorząd Studentów PW odebrał nagrodę dla Najbardziej Innowacyjnego Samorządu Studenckiego.

7 kwietnia br., na krakowskiej Gali Środowiska Uczelni Technicznych ogłoszono nazwiska laureatów, działających na rzecz Forum Uczelni Technicznych. Autorytetami Forum Uczelni Technicznych zostali: prof. Jan Szmidt, Rektor Politechniki Warszawskiej oraz prof. Tadeusz Słomka, Rektor Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej odebrał nagrodę w kategorii Najbardziej Innowacyjny Samorząd Studencki za projekt: Sieć systemów internetowych SSPW.

Za Najlepszy Projekt Dydaktyczny Samorządu Studenckiego uznano: Spotkanie Bez Krawata, czyli small talk z Rektorem Uczelnianej Rady Samorządu Studentów AGH. Najlepszym Projektem Kulturalnym Samorządu Studenckiego zostały Tygodnie tematyczne Rzeszowskich Juwenaliów Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej. Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej otrzymał tytuł Samorządu Studenckiego dbającego o swoją historię za projekt 60-lecie Samorządu. Motywatorem został Samorząd Studencki Politechniki Łódzkiej za projekt Skill Up! Konferencja szkoleniowo-integracyjna Samorządu Studenckiego Politechniki Łódzkiej. Wyróżnienie specjalne za wieloletnią współpracę z Forum Uczelni Technicznych przyznano firmie Brend Group.

Gala Środowiska Uczelni Technicznych była jednym z punktów programu Sesji Roboczej Forum Uczelni Technicznych zorganizowanej w dniach 6-9 kwietnia 2017 r. przez Samorząd Studencki Politechniki Krakowskiej.

Źródło: FUT
Zdjęcie: Facebook FUT