Biuletyn PW / Wydarzenia / Politechnika Warszawska dwukrotnie wyróżniona przez Forum Uczelni Technicznych

Politechnika Warszawska dwukrotnie wyróżniona przez Forum Uczelni Technicznych

Nagrodzono projekty samorządów studenckich oraz osoby działające na rzecz rozwoju FUT. Prof. Jan Szmidt, Rektor PW został laureatem w kategorii Autorytet Forum Uczelni Technicznych, a Samorząd Studentów PW odebrał nagrodę dla Najbardziej Innowacyjnego Samorządu Studenckiego.

7 kwietnia br., na krakowskiej Gali Środowiska Uczelni Technicznych ogłoszono nazwiska laureatów, działających na rzecz Forum Uczelni Technicznych. Autorytetami Forum Uczelni Technicznych zostali: prof. Jan Szmidt, Rektor Politechniki Warszawskiej oraz prof. Tadeusz Słomka, Rektor Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej odebrał nagrodę w kategorii Najbardziej Innowacyjny Samorząd Studencki za projekt: Sieć systemów internetowych SSPW.

Za Najlepszy Projekt Dydaktyczny Samorządu Studenckiego uznano: Spotkanie Bez Krawata, czyli small talk z Rektorem Uczelnianej Rady Samorządu Studentów AGH. Najlepszym Projektem Kulturalnym Samorządu Studenckiego zostały Tygodnie tematyczne Rzeszowskich Juwenaliów Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej. Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej otrzymał tytuł Samorządu Studenckiego dbającego o swoją historię za projekt 60-lecie Samorządu. Motywatorem został Samorząd Studencki Politechniki Łódzkiej za projekt Skill Up! Konferencja szkoleniowo-integracyjna Samorządu Studenckiego Politechniki Łódzkiej. Wyróżnienie specjalne za wieloletnią współpracę z Forum Uczelni Technicznych przyznano firmie Brend Group.

Gala Środowiska Uczelni Technicznych była jednym z punktów programu Sesji Roboczej Forum Uczelni Technicznych zorganizowanej w dniach 6-9 kwietnia 2017 r. przez Samorząd Studencki Politechniki Krakowskiej.

Źródło: FUT
Zdjęcie: Facebook FUT

Szaleństwem jest robić wciąż
to samo i oczekiwać różnych rezultatów