O współczesnych wyzwaniach metodologii na seminarium WZ PW

25 października 2016 r. Wydział Zarządzania zainaugurował nowe, cykliczne seminarium naukowe. Pierwszy podjęty temat „Współczesne wyzwania metodologii nauk o zarządzaniu” przyciągnął liczne grono odbiorców.

W spotkaniu wziął udział prof. dr hab. Marek Lisiński, Kierownik Katedry Analiz Strategicznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, były prorektor tej uczelni, od czterech kadencji członek Polskiej Komisji Akredytacyjnej i czołowy naukowiec w dyscyplinie Nauk o zarządzaniu.

Gość podzielił się osobistą refleksją na temat stanu rozwoju dyscypliny na tle prowadzonego od trzech lat środowiskowego przeglądu tej wiedzy, czego odzwierciedleniem były liczne publikacje m.in. w kwartalniku „Organizacja i Kierowanie” (nr 1/2014) oraz wystąpienia podczas zorganizowanego w tym roku, a odbywanym raz na dwadzieścia pięć lat, Kongresie Nauk o Zarządzaniu.

Koreferat wygłosiła prof. dr hab. Katarzyna Szczepańska, pracownik Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej. Po jej wystąpieniu uczestnicy spotkania wzięli udział w dyskusji moderowanej przez prof. dr hab. Grażynę Gierszewską.

O osiągnięciach prof. dr. hab. Marka Lisińskiego można poczytać TUTAJ.

Seminarium odbyło się w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej (CZIiTT PW).

Powiązany materiał:
Seminarium Naukowe Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej