Biuletyn PW / Wydarzenia / Nowa strona BRPS

Nowa strona BRPS

Biuro Rozwoju Projektów Strategicznych Politechniki Warszawskiej uruchomiło nową stronę internetową. Można na niej znaleźć m.in. informacje o programach operacyjnych.

Nowa odsłona witryny internetowej BRPS zawiera pomocne informacje i wskazówki dotyczące realizacji projektów na Politechnice Warszawskiej. Można również na niej znaleźć wiadomości o sposobach wnioskowania i dofinansowania takich przedsięwzięć.

Witryna zawiera również informacje o aktualnych konkursach naborów wniosków o dofinansowanie dla instytucji naukowych, środowiska akademickiego oraz studentów. Uzupełnieniem są z kolei wiadomości o działaniach realizowanych przez Biuro Rozwoju Projektów Strategicznych.

Na stronie internauci mają również dostęp do regulacji wewnętrznych Politechniki Warszawskiej dotyczących funduszy strukturalnych, wynagradzania i zatrudniania oraz do interpretacji aktów prawnych dotyczących realizacji projektów.

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry