Biuletyn PW / Wydarzenia / Mobilność polskich naukowców

Mobilność polskich naukowców

Inicjatywa Nauka Ludzka Rzecz oraz zespół ds. mobilności naukowców Akademii Młodych Uczonych PAN zapraszają do wypełnienia ankiety dot. opinii i doświadczeń dotyczących mobilności naukowej.

Ankieta dostępna jest TUTAJ. Jej wypełnienie zajmuje około 15-20 minut.

Wyniki ankiety zostaną uwzględnione w raporcie zespołu ds. mobilności naukowców Akademii Młodych Uczonych Polskiej Akademii Nauk zawierającym rekomendacje dla Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz innych instytucji wspierających mobilność polskich naukowców.

W razie pytań organizatorzy proszą o kontakt z Martą Łukowską, koordynatorką badania (marta.lukowska@uj.edu.pl) lub dr Michałem Wierzchoniem, Kierownikiem Zespołu ds. mobilności naukowców AMU PAN (michal.wierzchon@uj.edu.pl).

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry