Biuletyn PW / Wydarzenia / Licytacja unikatowych bombek władz Politechniki Warszawskiej

Licytacja unikatowych bombek władz Politechniki Warszawskiej

Zapraszamy do udziału w aukcji charytatywnej bombek choinkowych ozdobionych przez JM Rektora oraz Prorektorów Politechniki Warszawskiej.

W dniach 22-29 grudnia w serwisie aukcyjnym Allegro można wziąć udział w licytacji siedmiu unikatowych, ręcznie malowanych bombek z serii Rektorzy Politechniki Warszawskiej na Święta z logo 100-lecia Odnowienia Tradycji Politechniki Warszawskiej. Każda z nich została przyozdobiona przez jednego przedstawiciela władz Uczelni.

Aukcje są kontynuacją akcji „Stypendia pod choinkę”, w ramach której w dniach 4-5 grudnia odbył się już Kiermasz Świąteczny Politechniki Warszawskiej. Głównym celem tego przedsięwzięcia jest zebranie funduszy na stypendia dla studentów Politechniki Warszawskiej. Organizatorem akcji jest Biuro ds. Promocji i Informacji PW.

Zapraszamy do udziału w licytacjach, bo „dobre uczynki nie spadają z nieba”!

Strona aukcyjna z unikatowymi bombkami Rektorów PW: www.allegro.pl

Źródło: BPI PW

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry