Biuletyn PW / Wydarzenia / Komunikat dotyczący sposobu przeprowadzenia inauguracji roku akademickiego 2020/2021

Prosimy o zapoznanie się z komunikatem dotyczącym sposobu przeprowadzenia inauguracji roku akademickiego 2020/2021 w Politechnice Warszawskiej.

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że ze względu na pandemię COVID-19 jesteśmy zmuszeni znacząco ograniczyć liczbę osób biorących udział  w centralnej inauguracji roku akademickiego 2020/2021. W trosce o Państwa zdrowie, zaproszenia skierowaliśmy jedynie do wybranych gości, takich jak: członkowie nowego Senatu PW, byli Rektorzy, reprezentanci Konferencji Rektorów Uczelni Warszawskich, przedstawiciele władz Rzeczypospolitej Polskiej i władz samorządowych.

Jednocześnie gorąco zachęcamy wszystkich członków wspólnoty akademickiej oraz naszych przyjaciół do udziału w transmisji inauguracji roku akademickiego 2020/2021, która będzie dostępna na stronie internetowej Politechniki Warszawskiej www.pw.edu.pl dnia 1 października od godz. 10.00 oraz w mediach społecznościowych.

Wyrażamy nadzieję, że przyszły rok akademicki powitamy już w tradycyjnej, stacjonarnej formule spotkania.

Pytania związane z uroczystością prosimy kierować do Sekcji Komunikacji Społecznej i Mediów pod numer telefonu: 22 234 71 71.

Tradycja nie jest ucieczką w przeszłość, nigdy nie była ucieczką.
Przede wszystkim jest to bardzo ciężkie zdobywanie

Zbigniew Herbert

ul. Polna 50, 00-644 Warszawa