Inauguracja roku akademickiego 2016/2017 w Politechnice Warszawskiej - terminarz

Uroczyste rozpoczęcie nowego roku akademickiego w Politechnice Warszawskiej nastąpi 30 września o godz. 10.00 w Dużej Auli w Gmachu Głównym. Pierwsze inauguracje wydziałowe zostaną zainicjowane - już 29 września - przez Wydział Chemiczny oraz Wydział Zarządzania.

Centralną, oficjalną inaugurację roku akademickiego 2016/2017 w Uczelni otworzy prof. Jan Szmidt, Rektor Politechniki Warszawskiej, który uroczyście przywita zgromadzonych gości i wygłosi doroczne przemówienie. W programie uroczystości przewidziane są również wystąpienia Przewodniczącej Samorządu Studentów - Marty Przybylskiej oraz Przewodniczącego Rady Doktorantów PW - Artura Kopczyńskiego. Wykład inauguracyjny pt. Rola inżynierii w medycynie, wygłosi prof. Marek Krawczyk.

Relacja z wydarzenia

Inauguracja roku akademickiego 2015/2016 w Politechnice Warszawskiej

Poza centralną inauguracją odbywać się będą uroczystości na poszczególnych wydziałach PW. Jako pierwsze rok akademicki przywitają Wydział Chemiczny - z wykładem inauguracyjnym pt. W poszukiwaniu doskonałości: nadprzewodnictwo, prof. Kazimierza Condera z Paul Scherrer Institut oraz Wydział Zarządzania, gdzie wykład pt. Zjawisko Big Data racjonalizujące zarządzanie wygłosi prof. Witold Abramowicz.

Galeria zdjęć z inauguracji roku akademickiego 2016/2017

Politechnika Warszawska Filia w Płocku zainauguruje nowy rok akademicki 3 października wykładem prof. Renaty Walczak, 50 lat Politechniki Warszawskiej w Płocku.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym terminarzem uroczystości inauguracyjnych (załącznik poniżej).

Zdjęcie: Biuletyn PW