E-MRS Fall Meeting 2019 w Politechnice Warszawskiej

Politechnika Warszawska po raz kolejny była gospodarzem międzynarodowej konferencji poświęconej materiałom i technologiom materiałowym E-MRS Fall Meeting. Konferencja odbyła się w dniach 16-19 września 2019 r.

E-MRS Fall Meeting organizowane jest w Politechnice Warszawskiej od 2002 r. W tegorocznej edycji przeprowadzono 22 równoległe sympozja. Sesję plenarną otworzył prof. Rajmund Bacewicz, Prorektor ds. Nauki PW.

Podczas sesji plenarnej wystąpili: prof. Donal D.C. Bradley z Uniwersytetu Oksfordzkiego, który podczas wydarzenia otrzymał Nagrodę im. prof. Jana Czochralskiego 2019, prof. Aaron Thean z Narodowego Uniwersytetu Singapuru oraz prof. Avi Schroeder z Izraelskiego Instytutu Technologii.

W konferencji wzięło udział prawie 1200 uczestników z 55 krajów.

Wydarzenie zorganizowali: Europejskie Towarzystwo Badań Materiałów (E-MRS), Politechnika Warszawska, Polskie Towarzystwo Materiałoznawcze oraz Instytut Fizyki Polskiej Akademii Nauk.

Więcej informacji o konferencji dostępnych jest TUTAJ>>

Zdjęcia: Biuletyn PW