Biuletyn PW / Wydarzenia / Dziekani odebrali akty wyboru na kadencję 2016-2020

Dziekani odebrali akty wyboru na kadencję 2016-2020

1 września 2016 r. rozpoczęła się nowa kadencja władz Politechniki Warszawskiej. Wybranym na wiosnę br. Dziekanom, prof. Jan Szmidt Rektor PW, wręczył akty nominacji na sprawowany przez nich urząd.

Uroczystość odbyła się 29 sierpnia 2016 r. w Sali Senatu Politechniki Warszawskiej, tj. na trzy dni przed planowanym objęciem funkcji. Zgromadzonych powitał prof. Jan Szmidt, Rektor Politechniki Warszawskiej, który wręczał akty nominacji przekazane przez prof. Mikołaja Szafrana, Przewodniczącego Uczelnianej Komisji Wyborczej.

Pełna lista wydziałów wraz z nazwiskami Dziekanów dostępna jest w artykule TUTAJ >> .