Zbiórka prezentów dla chorych dzieci. Akcja „Pomocny Student PW”

1 czerwca rozpoczęła się zbiórka upominków dla pacjentów warszawskich oddziałów onkologicznych - podopiecznych Fundacji Spełnionych Marzeń. Do inicjatywy przyłączyła się również nasza Uczelnia. Prezenty dla chorych dzieci należy składać do 17 czerwca br.

Organizatorzy zbiórki zachęcają do przynoszenia materiałów plastycznych, gier planszowych, puzzli, zabawek, przytulanek i książek, które na terenie Politechniki Warszawskiej przyjmowane będą w Biurze NZS PW bądź w siedzibach Wydziałowych Rad Samorządów PW. Ze względu na specyfikę oddziału onkologii muszą to być rzeczy nowe.

Wydarzenie objął patronatem Rektor Politechniki Warszawskiej.

Szczegółowe informacje o zbiórce dostępne są na dedykowanej wydarzeniu stronie internetowej.

Więcej o Fundacji Spełnionych Marzeń.

Fundacja Spełnionych Marzeń powstała w sierpniu 2002 r. z potrzeby niesienia pomocy i osobistych przeżyć Założycieli Fundacji. Głównym jej celem jest prowadzenie wielokierunkowych działań mających za zadanie łagodzenie psychicznych i psychologicznych skutków leczenia onkologicznego u dzieci i ich rodzin. Poprzez ogólnopolskie cykliczne projekty Fundacja dedykuje swoją pomoc i wsparcie dzieciom i młodzieży ze wszystkich ośrodków onkologicznych w Polsce.