Zapraszamy na Forum pracowników PW

Komunikacja między pracownikami, integracja społeczności PW, możliwość znalezienia nowych członków zespołów badawczych i wymiana pomysłów - to założenia Forum pracowników PW uruchomionego na platformie MS Teams.

Forum pracowników PW to miejsce przypominające swoją strukturą tradycyjne fora, ale utworzone na wykorzystywanej przez pracowników PW platformie MS Teams. Powstało w celu usprawnienia komunikacji wewnętrznej z pracownikami i między pracownikami. Dzięki zaangażowaniu nas - pracowników PW - w jednym miejscu będą gromadzone informacje dotyczące aktualnych wydarzeń, kursów i szkoleń organizowanych w PW. Również tutaj będzie można przeczytać ogłoszenia Biura Spraw Osobowych. To jednak nie wszystko.

Dialog

Kluczem do integracji i otwartej komunikacji pracowników jest panująca wśród nich dobra atmosfera, którą można zbudować m.in. poprzez wymianę pomysłów na usprawnienie PW,  wymianę doświadczeń i poglądów, a nawet dzielenie się… sprawdzonym przepisem na sernik, czy zdjęciem swojego pupila.

Współpraca badawcza

Forum pracowników PW to także odpowiedź na zgłaszaną potrzebę utworzenia miejsca, w którym będzie można publikować ogłoszenia dotyczące współpracy przy projektach badawczych, deklaracje gotowości podjęcia pracy w zespołach badawczych czy też ogłoszenia dotyczące sprzętu badawczego - chęci wypożyczenia lub udostępnienia.

Dostęp do Forum

Aby móc korzystać z Forum Pracowników PW należy kliknąć w link (tutaj) i poprosić o dostęp do forum. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, administratorzy „wpuszczą” zgłaszającego na Forum.

Opisy kanałów tematycznych na Forum pracowników PW:

  • Wydarzenia

Tutaj można publikować informacje o wydarzeniach związanych z działalnością PW, np. uczelniane seminarium online, kiermasz świąteczny, kino plenerowe, zbiórki charytatywne, konkursy itd.

  • Kursy i szkolenia

Miejsce do publikowania informacji na temat trwających rekrutacji m.in. na szkolenia NERW PW, studia MBA czy też zewnętrzne szkolenia/kursy, ale związane z działalnością uczelni.

  • Oferty pracy i współpracy badawczej

Ogłoszenia o pracę w projektach badawczych; szukanie członków zespołu. Ogłoszenia o pracę - rekrutacja wewnętrzna.

  • Sprawy socjalno-pracownicze

Miejsce na sprawy socjalne i ogłoszenia Biura Spraw Osobowych.

  • Podziel się pomysłem

Dzielenie się pomysłami na udoskonalenie Politechniki Warszawskiej.

  • Sprzęt badawczy - potrzebuję lub udostępnię

Miejsce na ogłoszenia dotyczące sprzętu badawczego - chęci wypożyczenia lub udostępnienia.

  • Sprzedam - kupię - zamienię

W tym miejscu można umieścić ogłoszenia sprzedaży, chęci kupna lub wymiany produktów i usług.

  • Hyde park

Dyskusje na dowolne tematy, które nie są powiązane z tematyką forum (np. ciekawe artykuły, zdjęcia pupili pracowników PW, przepisy kulinarne).

Inicjatorem utworzenia Forum pracowników PW jest Biuro Projektu IDUB.

Źródło: Biuro Projektu IDUB