Wypoczynek nad Morzem Czarnym w ośrodku Politechniki Kijowskiej "MAJAK"

Ośrodek rekreacyjny Politechniki Kijowskiej "Majak" znajduje się w odległości 100 metrów od brzegu morza

Zapraszamy do udziału w wczasach nad Morzem Czarnym w terminie od 20 do 30 sierpnia 2017 roku.

Czas: od 20 do 30 sierpnia 2017 r. (11 dni)

Liczba uczestników: 20 osób

Pobyt na Ukrainie:

  • przylot w niedzielę 20 sierpnia do Kijowa na lotnisko Boryspol, następnie przejazd koleją z Kijowa do miasta Chersoń (ok. 10 godz.), a stamtąd autokarem (90 km) do kurortu Lazurne nad Morzem Czarnym
  • odpoczynek w ośrodku wypoczynkowym Politechniki Kijowskiej "Majak" 9 dni (zakwaterowanie w 2,3,4 – osobowych pokojach, łazienka w pokoju, warunki skromne, ale czysto, 3 posiłki dziennie)
  • wyjazd 29.08 w godzinach popołudniowych, przyjazd do Kijowa 30.08. w godzinach przedpołudniowych, wylot z lotniska Boryspol do Warszawy

Koszty podróży na trasie Warszawa – Kijów - Warszawa: na koszt własny

Bilety kolejowe Kijów – Chersoń – Kijów kupuje strona ukraińska, ale na koszt uczestników wyjazdu. Transfer z lotniska Boryspol na dworzec kolejowy w Kijowie i z powrotem z dworca w Kijowie na lotnisko Boryspol na koszt strony ukraińskiej. Koszt pobytu + bilety kolejowe na terenie Ukrainy = 960 zł (wpłata na konto ZFŚS do 1.07.2017 r.)

Ośrodek rekreacyjny Politechniki Kijowskiej "Majak"

Lazurne jest położone w odległości 90 km od centrum miasta Chersoń, w ekologicznie czystym regionie; przepiękne, szerokie, białe plaże i czysta, przejrzysta woda Morza Czarnego. Zakwaterowanie w 6-piętrowym budynku, graniczącym z plażą, w odległości 100 m od brzegu morza. Na terenie miejscowości oraz promenady nadmorskiej znajdują się liczne sklepy, bary, obiekty rekreacyjne.

Dodatkowo płatne możliwości wycieczkowe i rozrywkowe:

  • Przejażdżki wodne, windsurfing, parasailing etc.
  • Wycieczka do leczniczego źródła termalnego – gejzer (koszt dla jednej osoby: dojazd  organizowany przez ośrodek ~ 150 UAH + koszty usług przy źródle  40 UAH/godzina).
  • Wycieczka do kurortu nadmorskiego Skadowsk (30 km od Lazurnego) – znajdują się tam dwa parki wodne: http://vk.com/skadaquatoria; https://ru.foursquare.com/v/beach-club-miami/4fd8dc42e4b0f87fa10352b6.
  • Delfinarium w Skadowsku, możliwość wypożyczenia jachtu (~ 100 USD/dzień) oraz zwiedzenie wyspy Dżyrałhacz, wycieczka po zatoce, a także liczne dyskoteki i kluby nocne.
  • Wycieczka do rezerwatu biosfery "Askania Nowa" (~300 UAH).

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt e-mailowy lub telefoniczny z Angeliką Cieśluk, znp@ca.pw.edu.pl, tel. 22 234 7590.