Wypoczynek nad Morzem Czarnym w ośrodku Politechniki Kijowskiej „MAJAK”

Zapraszamy nad Morze Czarne w terminie od 1 do 10 sierpnia 2018 roku (10 dni).

Czas: 1-10 sierpnia 2018 r. (10 dni)

Liczba uczestników: 20 osób*

Koszt pobytu:  1145 zł (wpłata na konto ZFŚS do 1.07.2018 r.)

Pobyt na Ukrainie

Przelot/przejazd na trasie Warszawa – Chersoń - Warszawa we własnym zakresie (np. lot Ukrainian Airlines, autokary Ideal Travel, Eurobus). Przejazd z Chersonia podstawionym przez ośrodek wypoczynkowy autokarem (90 km) do kurortu Lazurne nad Morzem Czarnym wliczony w cenę.

Odpoczynek w ośrodku wypoczynkowym Politechniki Kijowskiej "Majak" 10 dni (zakwaterowanie w 2, 3, 4 – osobowych pokojach, łazienka w pokoju), warunki skromne, ale czysto, świeżo po remoncie, 3 posiłki dziennie.

Ośrodek rekreacyjny Politechniki KijowskiejMajak

Miejscowość Lazurne jest położona w odległości 90 km od centrum miasta Chersoń, w ekologicznie czystym regionie. Przepiękne, szerokie, białe plaże i czysta, przejrzysta woda Morza Czarnego.

Zakwaterowanie w 6-piętrowym budynku, graniczącym z plażą, w odległości 100 m od brzegu morza. Na terenie miejscowości oraz promenady nadmorskiej znajdują się liczne sklepy, bary, obiekty rekreacyjne.

Dodatkowo płatne możliwości wycieczkowe i rozrywkowe:

Zainteresowane osoby proszone są o nadsyłanie zgłoszeń do 20 kwietnia 2018 r. do kierownika Działu Socjalnego - p. Beata Jankowska beata.jankowska@pw.edu.pl

*W przypadku nie zebrania się grupy złożonej z min. 10 osób, wyjazd nie dojdzie do skutku.