Sklep internetowy Politechniki Warszawskiej otwarty dla wszystkich

Gadżety z logo PW mogą już kupić nie tylko pracownicy Uczelni, ale przede wszystkim studenci, absolwenci i przyjaciele. Co można kupić w sklepie Politechniki Warszawskiej?

W sklepie znajdziemy nowe bluzy PW, skarpetki, notesy z funkcją kalendarza, plecaki, długopisy, teczki – wszystko z logo naszej Uczelni. Asortyment sklepu będzie stopniowo poszerzany o kolejne produkty – już niebawem zakupimy w nim torby bawełniane czy koszulki.

Sklep PW funkcjonuje na podobnych zasadach, jak każdy sklep internetowy. Należy wybrać pożądany produkt, dodać go do wirtualnego koszyka, a następnie kontynuować zakupy lub zapłacić za wybrany gadżet. Później trzeba poczekać na kuriera, który przyniesie paczkę na podany adres lub odebrać gadżety osobiście. Zakupu można dokonać zakładając konto użytkownika lub bez rejestracji.

sklep.pw.edu.pl

Prace nad Sklepem Politechniki Warszawskiej rozpoczęliśmy w zeszłym roku - mówi Kierownik Biura ds. Promocji i Informacji, Urszula Deblessem. - Najpierw zakupów mogły dokonywać jednostki PW. W tym czasie testowaliśmy funkcjonalności sklepu, żeby dobrze przygotować się na otwarcie go na zewnątrz.

- Sklep jest kolejnym elementem wzmacniania naszej Marki - podkreśla Prorektor ds. Studenckich, dr hab. inż. Janusz Walo, prof. PW. - Mam nadzieję, że nasi studenci i pracownicy chętnie będą korzystać z gadżetów z naszym nowym logo, a tym samym jeszcze silniej identyfikować się z Uczelnią.

Źródło: Biuro ds. Promocji i Informacji PW