Rusza Budżet Partycypacyjny PW

Politechnika Warszawska to nie tylko miejsce, w którym zdobywa się wykształcenie. To również centrum wspierania ambitnych i kreatywnych osób. To właśnie dla nich nasza Uczelnia uruchomiła Budżet Partycypacyjny Politechniki Warszawskiej.

Uczelniany budżet partycypacyjny to nowa forma konsultacji ze studentami i pracownikami PW, w ramach której cała społeczność akademicka zgłasza swoje pomysły na zmiany i ulepszenia dotyczące Politechniki i terenów do niej przynależących. To również studenci i pracownicy PW zadecydują poprzez głosowanie o tym, które ze zgłoszonych projektów zostaną zrealizowane.

Główną ideą akcji jest oddanie ważnych decyzji dotyczących udoskonalenia kampusu w ręce osób, które tworzą naszą Uczelnię. W pracach nad budżetem partycypacyjnym może wziąć udział każdy jej członek. Jeśli tylko masz pomysł i wiesz, co chciałbyś zmienić na PW - czekamy na Twoje zgłoszenie.

Jest to pierwsza edycja Budżetu Partycypacyjnego Politechniki Warszawskiej. Wierzymy, że dzięki zaangażowaniu naszej społeczności uda nam się zrealizować szereg ciekawych pomysłów, ulepszających miejsce, w którym spędzamy wspólnie czas.

Więcej o Budżecie Partycypacyjnym PW można dowiedzieć się na dedykowanej mu stronie internetowej.

Załączniki: Regulamin Budżetu Partycypacyjnego PW oraz formularze dostępne TUTAJ>>

Źródło: BPiI