Platforma Ekspertów dla Mediów

Platforma Ekspertów dla Mediów stanowi nową funkcjonalność serwisu www Politechniki Warszawskiej. Szybkie kompendium wiedzy o Uczelni zapewnia bezpośrednią komunikację opartą na przyjaznej nawigacji.

Platforma Ekspertów dla Mediów to nie tylko baza specjalistów z zakresu inżynierii, techniki i nowoczesnych technologii. To również kompendium wiedzy o Politechnice – zawierające informacje prasowe, foldery, katalogi i inne publikacje Uczelni. Dodatkowo, na Platformie znajdują się blogi prowadzone przez pracowników oraz studentów Politechniki Warszawskiej. Strona, zarządzana przez pracowników Biura Promocji PW, stanowi wygodne narzędzie dla szybkiej orientacji, co nowego i ciekawego dzieje się w Politechnice Warszawskiej.

Platforma Ekspertów dla Mediów umożliwia m.in.:

  • intuicyjne wyszukiwanie ekspertów oparte na sugerowaniu wyników już po wpisaniu części wyszukiwanej frazy;
  • bezpośrednią komunikację  z ekspertem  (pytanie e-mailem na skrzynkę);
  • powiązanie aktualności pomiędzy platformą a stroną internetową Uczelni za pośrednictwem kanałów RSS.

Zaletą Platformy jest również przyjazny dla użytkowników interfejs, prosty sposób logowania się do bazy oraz ujednolicona forma graficzna, spójna ze stroną www.pw.edu.pl.

Adres Platformy dla Mediów: www.eksperci.pw.edu.pl.

Zachęcamy również do obserwowania profili Uczelni na Twitterze: Politechnika (@PW_edu) oraz Rzecznik PW (@PwRzecznik), gdzie zamieszczane są najnowsze informacje o Politechnice Warszawskiej.