Komunikat w związku z planowanymi szczepieniami przeciwko COVID-19

Zgodnie z informacjami przekazanymi 12 lutego 2021 roku przez Ministerstwo Edukacji i Nauki od poniedziałku, 15 lutego br. od godz. 8:00 zostanie uruchomiona możliwość rejestracji na szczepienia nauczycieli akademickich oraz innych osób prowadzących zajęcia na uczelniach. 

Zapisy obejmą nauczycieli akademickich, w tym prowadzących zajęcia doktorantów, z datą urodzenia po 31 grudnia 1955 r.

Uwaga! W najbliższy poniedziałek (tj. 15 lutego) zostaną przedstawione dalsze szczegóły związane z rejestracją na szczepienia przeciwko COVID-19 dla nauczycieli akademickich z Politechniki Warszawskiej. Wszystkie osoby, które znajdą się w grupie osób uprawnionych do rejestracji zostaną poproszone o wyraźne zaznaczenie zgody na udział w specjalnym formularzu udostępnionym w poniedziałek 15 lutego.

Pragniemy podkreślić, że Uczelnia jest przygotowana do przetwarzania danych w żądanym przez Ministerstwo Edukacji i Nauki formacie. Jednocześnie prosimy o bieżące sprawdzanie skrzynek pocztowych, stron internetowych Uczelni, a w szczególności strony głównej Politechniki Warszawskiej www.pw.edu.pl i portalu z aktualnymi informacjami o poziomie ograniczeń w funkcjonowaniu Uczelni związanych z koronawirusem www.pw.edu.pl/COVID-19, a także powiadomień w systemie SAP i USOS, które dotyczyć będą udziału w szczepieniu.

Dodatkowe informacje dostępne są na stronie Ministerstwa Edukacji i Nauki: www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/ogolne-zasady-systemu-szczepien-dla-nauczycieli-akademickich-oraz-innych-osob-prowadzacych-zajecia-na-uczelniach

Informacje na stronach PW będą na bieżąco aktualizowane. Prosimy o śledzenie aktualności oraz naszych profili w mediach społecznościowych.

Uwaga! Na tym etapie szczepienia obejmą jedynie nauczycieli akademickich i doktorantów prowadzących zajęcia w Politechnice Warszawskiej oraz osoby realizujące proces kształcenia na naszej uczelni np. na podstawie umowy cywilnoprawnej.

dr hab. inż. Robert Zalewski, prof. uczelni
Prorektor ds. Studenckich
Przewodniczący Zespołu ds. koordynacji działań prewencyjnych w Politechnice Warszawskiej związanych z potencjalnym ryzykiem wystąpienia koronawirusa