Informacja - Kolonia Sarbinowo Morskie

Szczegółowe informacje dotyczące kolonii w Sarbinowie Morskim. 

Zbiórka 25 czerwca 2017r. (niedziela) od godz.7.00 na Plac Politechniki, odjazd godz. 8.00. Planowany przyjazd do Sarbinowa Morskiego godz. 16.00.

Powrót dzieci z kolonii 10 lipca 2017r. (poniedziałek) około godz. 18.00 na Plac Politechniki.

Co powinno znaleźć się w bagażu dzieci:

  • Ubrania i obuwie: T-shirty (po jednym na każdy dzień pobytu, chyba że dziecko potrafi uprać w ręku), skarpetki i majtki na każdy dzień pobytu plus 3 sztuki zapasowe (małym kolonistom ułatwią życie przygotowane wcześniej kompleciki: majteczki ze skarpetkami), 2 pary długich spodni, 2 pary krótkich spodni, 2 ciepłe bluzy (jedna rozpinana z przodu), nieprzemakalna kurtka, nakrycie głowy (np. czapka z daszkiem), spodnie dresowe, piżama, klapki pod prysznic, 2 stroje kąpielowe, sandały, buty sportowe, kapcie.
  • Kosmetyki i środki higieny osobistej: pasta i szczoteczka do zębów, dwa ręczniki, mydło, szampon (najlepiej w saszetkach), duży ręcznik kąpielowy na plażę, grzebień, chusteczki higieniczne, krem z filtrem UV, środek przeciw komarom i kleszczom.
  • W torbie nie powinno też zabraknąć: długopisu, notesu z adresami, saszetki na pieniądze do zawieszania na szyi, małego plecaka na wycieczki, ulubionej maskotki, książki lub gry (kieszonkowej, planszowej, kart).
  • Lekarstwa: jeśli dziecko przyjmuje leki - przekazać wychowawcy lub lekarzowi z przyklejoną kartką (imię i nazwisko dziecka oraz dawkowanie).
  • Dokumenty: legitymacja szkolna