Badanie równości płci na PW

Grafika dotycząca ankiety równości płci

Badanie jest realizowane na potrzeby Zespołu rektorskiego ds. przygotowania planu równości Płci w PW/ grafika: CZIiTT PW

Trwa badanie dotyczące równości płci na Politechnice Warszawskiej. Wystarczy wypełnić ankietę by pomóc m.in. w rozpoznawaniu potrzeb dotyczących równego dostępu do rozwoju zawodowego. Na odpowiedzi czekamy do 31 października 2022 r. 

Celem badania jest poznanie potrzeb i oczekiwań osób pracujących oraz kształcących się w zakresie przeciwdziałania nierównemu traktowaniu, wspierania równego dostępu do rozwoju zawodowego oraz zachowywania równowagi między życiem prywatnym i zawodowym.

Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmuje ok. 15 minut. Zaproszenia do udziału w badaniu zostały wysłane na adresy e-mailowe w domenie @pw. Ankietę można także wypełnić pod adresem: ankieta.cziitt.pw.edu.pl/index.php/581954?lang=pl.

Zgromadzone dane pomogą udoskonalić plan działań w zakresie równości płci na PW. Badanie jest realizowane przez Dział Badań i Analiz CZIiTT na zlecenie Zespołu rektorskiego ds. przygotowania planu równości płci na PW.

Szczegółowe informacje dostępne są TUTAJ>>

W przypadku pytań prosimy o kontakt: badania.cziitt@pw.edu.pl