Konkurs Siemensa na najlepszą pracę dyplomową

Politechnika Warszawska i Siemens Sp. z o.o. zapraszają absolwentów studiów I i II stopnia do udziału w konkursie na najlepszą pracę dyplomową w jednej z dwóch kategorii tematycznych: automatyka i robotyka oraz elektroenergetyka. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 marca 2018 roku.

W nawiązaniu do długoletniej tradycji „Konkursu o Nagrodę Siemensa” dla naukowców, rozpisano konkurs skierowany do absolwentów studiów I i II stopnia, w celu promowania najlepszych prac dyplomowych. 

Prace rozpatrywane są w dwóch zakresach tematycznych:

  • w dziedzinie elektroenergetyki - w szczególności sieci i mikrosieci, automatyki elektroenergetycznej oraz aparatów i urządzeń elektrycznych - szczegóły dostępne na stronie: www.siemens.pl/smartgrid/konkurs,
  •  w dziedzinie automatyki i robotyki - w szczególności budowy lub zastosowania urządzeń sterujących, sensorycznych, wykonawczych i systemów wizualizacji automatyki i robotyki - szczegóły dostępne na stronie: www.siemens.pl/simatic/praca_konkurs.

W tegorocznej edycji do konkursu można zgłaszać prace magisterskie oraz inżynierskie, które zostały obronione po 1 stycznia 2016 roku.

Zgłoszenia przyjmowane są do końca marca 2018 roku pod adresem: konkurs.absolwenci.pl@siemens.com.

O tegorocznej XXIII edycji "Konkursu o Nagrodę Siemensa" dla naukowców pisaliśmy TUTAJ>>

Źródło: Siemens