Konferencja „120 lat naukowego zarządzania”

W imieniu organizatorów zapraszamy na ogólnopolską konferencję naukową „120 lat naukowego zarządzania, wnioski dla gospodarki i administracji”.

Konferencja jest zwieńczeniem obchodów 120-lecia nauk o zarządzaniu w Polsce. Obchody te zostały uroczyście zapoczątkowane w marcu bieżącego roku przez IV Kongres Nauk o Zarządzaniu, odbywający się pod hasłem przewodnim: „Inspiracje i innowacyjność nauk o zarządzaniu. 120 lat polskich doświadczeń”. Rozwój naukowego zarządzania jest ściśle związany z nazwiskiem Karola Adamieckiego, profesora Politechniki Warszawskiej, światowej sławy polskiego teoretyka i praktyka zarządzania, którego 150 rocznicę urodzin obchodzimy w tym roku.

Organizatorzy:

• Krajowa Szkoła Administracji Publicznej,
  • Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej.

Rada programowa:

• dr Wojciech Federczyk, Dyrektor Krajowej Szkoły Administracji Publicznej,
  • dr hab. inż. Anna Kosieradzka prof. PW, Prodziekan ds. Nauki i Rozwoju Wydziału Zarządzania PW,
  • prof. dr hab. Bogdan Nogalski, przewodniczący Komitetu Nauk Organizacji i Zarządzania PAN,
  • dr hab. inż. Katarzyna Rostek prof. PW, Prodziekan ds. Studiów Wydziału Zarządzania PW,
  • dr hab. inż. Janusz Zawiła-Niedźwiecki prof. PW, Dziekan Wydziału Zarządzania PW.

Patronat nad konferencją objął Tadeusz Woźniak, Przewodniczący Rady Służby Publicznej przy Prezesie Rady Ministrów.

Szczegóły TUTAJ.

Gdzie?
Krajowa Szkoła Administracji Publicznej,
ul Wawelska 56, Warszawa.