27. Inżynierskie Targi Pracy Online

Inżynierskie Targi Pracy co roku dają możliwość, aby osobiście porozmawiać z przedstawicielami najbardziej innowacyjnych firm, poznać ich oczekiwania, a także zdobyć pracę swoich marzeń. Tegoroczna edycja odbędzie się w nowej odsłonie - jako wydarzenie online.

W dniach 30-31 marca 2021 r. odbyła się już 27. edycja Inżynierskich Targów Pracy. Na specjalnie przygotowanej platformie, studenci oraz absolwenci mieli możliwość poznania oferty praktyk, pracy oraz staży w międzynarodowych i lokalnych firmach branży technicznej oraz rozpocząć obiecującą karierę zawodową. Dodatkowo uczestnicy mogli wziąć udział w webinariach oraz porozmawiać bezpośrednio z przedstawicielami firm.

Tradycyjnie w ramach plebiscytu „Pracodawca dla Inżyniera” wybrany został najbardziej atrakcyjny pracodawca według studentów i absolwentów. 

W tegorocznych targach online udział wzięło ponad 7 000 uczestników. Podczas dwóch dni studenci oraz absolwenci mogli zapoznać się z ofertami ponad 60 wystawców z branży technicznej oraz uczestniczyć w ponad 30 webinarach o szerokiej tematyce. 

Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Studentów BEST. Szczegółowe informacje dostępne są TUTAJ>>

Źródło i grafika: Stowarzyszenie Studentów BEST