Zaproszenie do udziału w targach i konferencji eksperckiej NAFSA

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego zaprasza uczelnie do udziału w targach i konferencji eksperckiej NAFSA organizowanej w Bostonie (USA) w dniach 24-29 maja 2015 r.

NAFSA jest największą na świecie organizacją pozarządową zajmującą się problematyką międzynarodowej edukacji. Konferencje i targi NAFSA co roku gromadzą ponad 7000 uczestników z całego świata, w tym przedstawicieli uczelni wyższych, koordynatorów programów wymian międzynarodowych, specjalistów zajmujących się edukacją, wykładowców oraz studentów. Udział w targach to doskonała okazja do promocji polskiego szkolnictwa wyższego, nawiązania kontaktów z międzynarodowymi organizacjami o profilu edukacyjnym, a także do wymiany doświadczeń z innymi specjalistami zajmującymi się edukacją i międzynarodowymi wymianami. Uczestnicy targów i warsztatów im towarzyszących będą mieli również okazję na poznanie nowych trendów w dziedzinie mobilności.

Oferta polskich uczelni zaprezentowana zostanie na przygotowanym i zorganizowanym przez MNiSW stoisku narodowym „READY, STUDY, GO! POLAND”.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat wydarzenia, a w przypadku zainteresowania dyżurami informacyjnymi na polskim stoisku – zachęcamy do rejestracji poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie (rejestracja zostanie zamknięta w dniu 24 kwietnia 2015 r.).

Szczegółowe informacje dotyczące programu targów, w tym harmonogram zaplanowanych wydarzeń towarzyszących, zostaną przekazane bezpośrednio do zarejestrowanych uczelni po zamknięciu rejestracji.

Zainteresowane uczelnie, oprócz zgłoszenia się poprzez wypełnienie rejestracji na ww. stronie, muszą także zarejestrować wszystkich swoich przedstawicieli i wnieść opłatę konferencyjną bezpośrednio u organizatora (więcej informacji jest dostępnych na stronie NAFSA). Szczegółowy plan wydarzenia znajduje się tutaj.

Źródło: www.nauka.gov.pl