Warsztaty taneczne - HIP HOP z Filipem Ponikiewiczem

Sekcja aerobiku sportowego Politechniki Warszawskiej zaprasza studentów PW na warsztaty taneczne HIP HOP z Filipem Ponikiewiczem. Zajęcia odbędą się w sobotę - 25 listopada w godz. 17.30 - 19.00 w sali Riwiera Mała przy ul. Waryńskiego 12a.

Filip Ponikiewicz przygodę z tańcem rozpoczął już jako siedmiolatek od street dance'u. W wieku 11 lat zdobył swój pierwszy tytuł mistrza Polski w Hip Hopie. Od tej pory był regularnie nagradzany w krajowych i międzynarodowych zawodach tanecznych. W 2013 roku wraz z Zespołem Focus Crew zdobył tytuł Mistrza Świata w kategorii modern jazz/ contemporary w Balatonfured na Węgrzech.

Specjalizuje się w tańcu ulicznym, współpracował również z Marty Kudelka - choreografem Justina Timberlake oraz Janet Jackson, a od 2014 współpracuje ze Śródmiejskim Teatrem Muzycznym. Brał udział w wielu spektaklach muzycznych i musicalach m.in. „Miss Saigon School Edition” oraz produkcjach telewizyjnych, takich jak Taniec z Gwiazdami.

Dla studentów Politechniki Warszawskiej za okazaniem legitymacji studenckiej lub legitymacji AZS PW wstęp na wydarzenie jest wolny.

Więcej informacji na stronie Klubu Uczelnianego AZS PW: http://azspw.pl

Źródło: KU AZS PW 

Grafika: KU AZS PW