Seminarium naukowe WIP-WZ PW

Wydział Inżynierii Produkcji PW oraz Wydział Zarządzania PW zapraszają na seminarium „International transfer of the Japanese-style management and Production systems: Hybrid factories in Six continents”, które poprowadzi prof. Tetsuo ABO z Uniwersytetu Tokijskiego.

W ramach seminarium prof. Tetsuo ABO, były Dziekan Uniwersytetu Tokijskiego, przedstawi wykład pt. „International transfer of the Japanese-style management and Production systems: Hybrid factories in Six continents” („Międzynarodowy transfer japońskiego stylu zarządzania i organizacji systemów produkcyjnych. Fabryki hybrydowe na sześciu kontynentach”).

Prelegent pełni gościnnie funkcję profesora na University of Berkeley (USA), University of Oxford (Wielka Brytania), Free University Berlin (Niemcy), University of Rennes (Francja). Ponadto jest autorem (współautorem) i redaktorem (współredaktorem) kilku książek oraz wielu artykułów z zakresu wielonarodowych przedsiębiorstw i bezpośrednich inwestycji zagranicznych, opublikowanych przez renomowane czasopisma i wydawnictwa z Japonii, USA, Wielkiej Brytanii i Polski.

Kiedy i gdzie?

23 lutego 2017 roku (czwartek),