Konferencja Mentoringowa

25 maja br. zapraszamy do udziału w międzypokoleniowym spotkaniu studentów i absolwentów z przedstawicielami świata kultury, biznesu i nauki. Konferencja przybliży wartość relacji mentoringowej oraz umożliwi dyskusję nad kierunkami jej rozwoju. Wydarzenie będzie transmitowane on-line.

Wysłuchanie wystąpień mentorów, często będących absolwentami naszej uczelni to wyjątkowa możliwość poznania osobistych doświadczeń i podjęcia decyzji o własnej karierze zawodowej.

Tegoroczna Konferencja Mentoringowa to przede wszystkim:

  • wyjątkowe międzypokoleniowe spotkanie studentów, absolwentów, mentorów, wykładowców, pracowników PW, przedstawicieli świata kultury, biznesu i nauki
  • możliwość poznania interesujących ludzi
  • okazja do zrozumienia w czym w istocie jest mentoring - formuła, która od wieków buduje relację: mistrz - uczeń
  • inspiracja do tego jak zaimplementować mentoring do swoich działań zawodowych

Zachęcamy do udziału w transmisji wydarzenia.

Więcej informacji dostępnych jest TUTAJ>>

Program Mentoringowy przygotowywany i koordynowany przez Biuro Karier Politechniki Warszawskiej został w 2022 roku uznany za najwyższej jakości program metoringowy w Polsce, w konkursie organizowanym przez organizację EMCC Poland. Zwyciężył w kategorii: Instytucje Edukacyjne i Uczelnie. Standardy jakości, które weryfikuje kapituła konkursu to między innymi: jasność celu, szkolenie i przygotowanie interesariuszy, proces wyboru i dobierania w pary, proces monitorowania czy zapewnienie wysokich standardów etycznych.