Dwa medale dla PW w aerobiku sportowym

Zdjęcie medalistów Akademickich Mistrzostw Polski w aerobiku sportowym

Uczestnicy Akademickich Mistrzostw Polski w aerobiku sportowym, fot. Okapi Studio Live

Srebro i brąz - z takim dorobkiem wracają studenci PW z Akademickich Mistrzostw Polski w aerobiku sportowym. Zawody odbyły się w dniach 23-24 kwietnia 2022 r. w Krakowie.

W mistrzostwach wzięło udział ponad 100 zawodniczek i zawodników reprezentujących 17 uczelni. Rywalizowali w pięciu konkurencjach: teamów, trójek, duetów, solistów i solistek.

Reprezentantki Politechniki Warszawskiej: Paulina Jaskółowska i Zofia Sasimowska zajęły 2. miejsce wśród par.

Zdjęcie Pauliny Jaskółowskiej i Zofii Sasimowskiej

Paulina Jaskółowska i Zofia Sasimowska, fot. Okapi Studio Live

Brązowy medal nasza Uczelnia zdobyła w konkurencji drużynowej. PW reprezentowały: Julia Herbich, Paulina Jaskółowska, Oliwia Rybak, Anna Twarowska, Karolina Walecka, Aleksandra Wiącek, Kamila Wojtkiewicz.

Zdjęcie reprezentantek PW w konkurencji drużynowej

Reprezentantki PW w konkurencji drużynowej, fot. Okapi Studio Live

Z wynikami mistrzostw można zapoznać się TUTAJ>>