Biuletyn PW / Studenci Doktoranci Absolwenci / Trwa nabór do programu Certificate in Business for Engineers

Trwa nabór do programu Certificate in Business for Engineers

Studenci czterech ostatnich semestrów studiów stacjonarnych I i II stopnia w Politechnice Warszawskiej, zainteresowani rozwojem kompetencji menedżerskich, personalnych i społecznych, mogą wziąć udział w drugiej edycji programu CBE prowadzonego przez Szkołę Biznesu PW. Zapisy potrwają do końca czerwca.

Udział w anglojęzycznym kursie pozwala podnieść kompetencje twarde i miękkie (językowe, komunikacyjne, analityczne oraz te związane z przedsiębiorczością), które w dzisiejszej rzeczywistości biznesowej są niezbędne już na starcie aktywności zawodowej. Praktyczny charakter studiów ułatwia płynne przejście ze świata akademickiego do środowiska korporacyjnego i start-upowego. Program CBE to:

• świadome zarządzanie swoją karierą i umiejętne wykorzystywanie kompetencji miękkich,
  • praktyczne doświadczenie zdobyte w trakcie warsztatów i zajęć projektowych,
  • networking - budowanie relacji i kontaktów w biznesie,
  • dyplom Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, lidera edukacji menedżerskiej w Polsce,
  • znajomość języka angielskiego, w szczególności w zakresie terminologii biznesowej i przełamania barier w swobodnej komunikacji w środowisku biznesowym.

Certificate in Business for Engineers jest realizowany w ramach projektu „NERW 2 PW. Nauka - Edukacja - Rozwój  - Współpraca” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szczegółowe informacje o programie dostępne są TUTAJ>>

Źródło: Szkoła Biznesu PW

Początek jest najważniejszą częścią pracy

Platon