Biuletyn PW / Studenci Doktoranci Absolwenci / Studenci z Kazachstanu uczą się myślenia projektowego na Wydziale Zarządzania

Studenci z Kazachstanu uczą się myślenia projektowego na Wydziale Zarządzania

Studenci z Narodowego Uniwersytetu Technicznego w Karagandzie (Kazachstan) w ramach odwiedzin w Politechnice Warszawskiej wzięli udział w warsztacie design thinking poprowadzonym przez dr Małgorzatę Waszkiewicz.

Podczas swojej pierwszej wizyty w Polsce studenci karagandyjskiej uczelni technicznej mieli okazję poznać jeden z najbardziej spektakularnych, animowanych warsztatów w naszej ofercie dydaktycznej. Systematyczności w projektowaniu innowacji i myślenia poza konwencjami na Wydziale Zarządzania uczy dr Małgorzata Waszkiewicz. Dr Waszkiewicz przed każdym takim warsztatem dokładnie bada grupę, którą będzie moderować. Tak było i tym razem, toteż studenci Narodowego Uniwersytetu Technicznego w Karagandzie stanęli przed koniecznością rozwiązania problemu faktycznego dla państwa Azji Środkowej.

Studenci z uznaniem wyrażali się o warsztacie i przyznali, że zdobytą wiedzę wykorzystają po powrocie do Kazachstanu. To dowód na wartość wymiany międzynarodowej, do której gorąco zachęcamy studentów i pracowników dydaktycznych Politechniki Warszawskiej.

Źródło: WZ PW

CYTAT TYGODNIA

"

 

 

Szczęśliwy, komu pośród życia skwaru,

bukiet przyjaźni nie zwiędnie
u boku. 

 

Jan Nepomucen Kamiński

"

KONTAKT

Biuletyn Politechniki Warszawskiej

Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Tel. 22 234 71 71, 22 234 71 81

Biuro Rektora Politechniki Warszawskiej

www.biurorektora.pw.edu.pl

REDAKCJA

Biuletyn Politechniki Warszawskiej
Wydawnictwo elektroniczne skierowane do społeczności Uczelni redagowane przez Biuro Rektora.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń!

Sekcja ds. Komunikacji Społecznej i Mediów

Redakcja Biuletynu Politechniki Warszawskiej

MNiSW