Biuletyn PW / Studenci Doktoranci Absolwenci / Studenci z Kazachstanu uczą się myślenia projektowego na Wydziale Zarządzania

Studenci z Kazachstanu uczą się myślenia projektowego na Wydziale Zarządzania

Studenci z Narodowego Uniwersytetu Technicznego w Karagandzie (Kazachstan) w ramach odwiedzin w Politechnice Warszawskiej wzięli udział w warsztacie design thinking poprowadzonym przez dr Małgorzatę Waszkiewicz.

Podczas swojej pierwszej wizyty w Polsce studenci karagandyjskiej uczelni technicznej mieli okazję poznać jeden z najbardziej spektakularnych, animowanych warsztatów w naszej ofercie dydaktycznej. Systematyczności w projektowaniu innowacji i myślenia poza konwencjami na Wydziale Zarządzania uczy dr Małgorzata Waszkiewicz. Dr Waszkiewicz przed każdym takim warsztatem dokładnie bada grupę, którą będzie moderować. Tak było i tym razem, toteż studenci Narodowego Uniwersytetu Technicznego w Karagandzie stanęli przed koniecznością rozwiązania problemu faktycznego dla państwa Azji Środkowej.

Studenci z uznaniem wyrażali się o warsztacie i przyznali, że zdobytą wiedzę wykorzystają po powrocie do Kazachstanu. To dowód na wartość wymiany międzynarodowej, do której gorąco zachęcamy studentów i pracowników dydaktycznych Politechniki Warszawskiej.

Źródło: WZ PW

Szczęśliwy, komu pośród życia skwaru,

bukiet przyjaźni nie zwiędnie
u boku.