Biuletyn PW / Studenci Doktoranci Absolwenci / Ruszyła kolejna edycja sondażu studenckiego #powiedzPW

Ruszyła kolejna edycja sondażu studenckiego #powiedzPW

Uruchomienie przez Dział Badań i Analiz Sondażu Studenckiego sondażu #powiedzPW ma na celu usprawnienie komunikacji pomiędzy studentami i władzami Uczelni. Tym razem zbierane są opinie i doświadczenia dotyczące przedsiębiorczości.

W sondażu gromadzone są opinie na temat kwestii edukacyjnych, organizacyjnych i kulturalnych. Każdorazowo, wyniki publikowanego sondażu zostaną przekazane do Prorektora ds. Studenckich, jak również zostaną opublikowane na stronie internetowej: https://www.cziitt.pw.edu.pl/dzial-ba…

Zachęcamy wszystkich studentów do udziału: oddaj swój głos i uczestnicz w rozwoju PW!

Więcej na temat projektu i link do ankiety dostępne są na stronie CZIiTT PW.

Źródło: CZIiTT PW

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry