Program mentoringowy WAPW 2023

grafika programu mentoringowego WAPW 2023

Aplikować można do 11 stycznia 2023 r.

Wydział Architektury PW zaprasza studentów do udziału w Programie Mentoringowym WAPW. Wybitni absolwenci są gotowi by podzielić się swoją wiedzą. To unikatowa szansa by zbudować bliskie relacje z osobami posiadającymi wyjątkowe doświadczenie zawodowe. 

Mentees - Program Mentoringowy WAPW dedykowany jest studentom WAPW od piątego semestru oraz doktorantom. Mentoring to uzupełnienie podstawowych ścieżek edukacji i kariery. Możliwość zbudowania bliskiej, nierzadko wręcz przyjacielskiej relacji z doświadczonymi życiowo i zawodowo mentorami to niepowtarzalna okazja, aby spojrzeć na siebie samego z perspektywy, dostrzec właściwy kierunek, sens i nabrać odwagi do przekraczania własnych granic.

- Bycie urzędnikiem to tylko etykieta. Lubię to co robię i jestem dumna z tego gdzie jestem - wyjaśnia Marlena Happach, Architekt Masta Warszawy, mentor WAPW 2023.

Marlena Happach, Architekt Miasta Warszawy, Ewa P. Porębska, Redaktor Naczelna Architektura-Murator,Dorota Sibińska, Architekt XYSTUSIO, Szymon Wojciechowski, Prezes Zarządu APA Wojciechowski, Szczepan Wroński, architekt z Pracowni WXCA - to mentorzy programu WAPW 2023.

Program realizowany jest dzięki współpracy Biura Karier PW, Wydziału Architektury PW oraz Oddziału Warszawskiego SARP.

Szczegółowe informacje dostępne są na Facebooku oraz stronie Biura Karier PW.