Biuletyn PW / Studenci Doktoranci Absolwenci / Praca dla inżyniera: największe studenckie targi pracy w Politechnice Warszawskiej

Praca dla inżyniera: największe studenckie targi pracy w Politechnice Warszawskiej

To już 26. edycja Inżynierskich Targów Pracy. W dniach  12-13 marca 2019 r. Duża Aula Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej zapełni się stoiskami blisko 100 firm. Wydarzeniu towarzyszy Plebiscyt Pracodawca dla Inżyniera.

Inżynierskie Targi Pracy cieszą się ogromną popularnością. W tym roku w ciągu dwóch dni targów Politechnika Warszawska gościć będzie blisko 100 firm z wielu branż. Studenci poznają szeroką ofertę praktyk i pracy zarówno w międzynarodowych, jak i lokalnych firmach z branży technicznej. Dodatkowo mogą wziąć udział w różnorodnych warsztatach, czy skonsultować swoje CV z profesjonalnymi doradcami. Możliwość otrzymania bezpośredniej informacji na temat wymagań stawianych przez pracodawców podczas procesów rekrutacyjnych to szansa na rozpoczęcie obiecującej kariery zawodowej.

Organizatorem Inżynierskich Targów Pracy jest Stowarzyszenie Studentów BEST. Od wielu lat targom towarzyszy Plebiscyt Pracodawca dla Inżyniera, który wyłania najbardziej atrakcyjnego - według opinii studentów i absolwentów - pracodawcę. To największe tego typu badanie w Polsce prowadzone przez studentów. Dzięki niemu, pracodawcy mogą poznać zawodowe potrzeby nowego pokolenia inżynierów. Wyniki tegorocznego plebiscytu zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali, po pierwszym dniu 26. Inżynierskich Targów Pracy.  

Więcej informacji stronie: www.targipracy.org.pl

Zdjęcie: Biuletyn PW
Plakat: BEST 

CYTAT TYGODNIA

"

 

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry

Dante

"

KONTAKT

Biuletyn Politechniki Warszawskiej

Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Tel. 22 234 71 71, 22 234 71 81

Biuro Komunikacji i Promocji Politechniki Warszawskiej

REDAKCJA

Biuletyn Politechniki Warszawskiej
Wydawnictwo elektroniczne skierowane do społeczności Uczelni redagowane przez Biuro Komunikacji i Promocji.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń!

Redakcja Biuletynu Politechniki Warszawskiej

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI