Płocki Piknik Samorządu i SCN

2 czerwca 2015 r.  na „terenach zielonych” PW Filii w Płocku miał miejsce Piknik Samorządów Studenckich i Studenckiego Centrum Nauki Politechniki Warszawskiej. Wydarzenie obfitowało w wiele atrakcji m.in. konkursy, gry i zabawy sportowe.

Piknik przy Politechnice Warszawskiej Filii w Płocku to już kolejne wydarzenie zorganizowane zarówno dla studentów jak i wszystkich mieszkańców Płocka, w związku z obchodami roku jubileuszowego 100-lecia Odnowienia Tradycji Politechniki Warszawskiej.

W trakcie imprezy zaprezentowały się nie tylko studencie koła naukowe. Organizatorzy gościli m.in. przedstawicieli Biura Karier PW, a także doradców zawodowych z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie Filii w Płocku. Z 18-metrową, mobilną prezentacją firmy Sanitec Koło można się było z kolei zapoznać na parkingu przy Uczelni.

W trakcie pikniku próbowano również swoich sił w miasteczku sportów, zarówno w konkurencjach indywidualnych, jak i zespołowych. Kto opadł z sił, mógł się zregenerować dzięki np. kiełbasce z grilla lub pysznym burgerom.

Nie zabrakło także tańców oraz licznych konkursów w tym karaoke. Oprawę muzyczną imprezy zapewnił zespół ROCKERS.

Źródło: PW Filia w Płocku