Laureatki z Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej

Fundacja Qualitas, organizator ogólnopolskiego konkursu na najlepszą pracę dyplomową z zakresu zarządzania, nagrodziła w tym roku dwie prace magisterskie zrealizowane na Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej.

I nagrodę w konkursie otrzymała mgr inż. Olga Ciechańska za pracę pt. Projekt rozwiązania problemów jakościowych w produkcji termostatów cieczowych RT z wykorzystaniem metodyki Six Sigma w przedsiębiorstwie Danfoss Poland Sp. z o.o.”, napisaną pod opieką dr hab. inż. Anny Kosieradzkiej, prof. PW.

Wyróżnienie w konkursie otrzymała mgr Magdalena Łach za pracę pt. „Projekt przedsięwzięcia start-up dla internetowej sprzedaży ręcznie robionej biżuterii”, napisaną pod opieką dr hab. inż. Katarzyny Rostek.

Jednocześnie mgr inż. Olga Ciechańska została podwójną laureatką, ponieważ jej praca magisterska została uhonorowana również II nagrodą w XVIII edycji konkursu Fiat Chrysler Polska na najlepsze prace magisterskie i doktorskie w Politechnice Warszawskiej.

Laureatkom i ich Promotorom serdecznie gratulujemy!

Zdjęcie: Biuletyn PW