Biuletyn PW / Studenci Doktoranci Absolwenci / Konrad Krawczyk z PW w Radzie Głównej Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Konrad Krawczyk z PW w Radzie Głównej Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Konrad Krawczyk z PW będzie reprezentować środowisko studentów w Radzie Głównej Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Swoich przedstawicieli w tym organie wybrała Rada Studentów Parlamentu Studentów Rzeczpospolitej podczas posiedzenia, które odbyło się w dniach 25-27 stycznia 2019 r. w Warszawie.

Konrad Krawczyk jest studentem Wydziału Fizyki PW i byłym przewodniczącym Samorządu Studentów Politechniki Warszawskiej. Teraz będzie reprezentować studentów z całej Polski. W Radzie jest członkiem Komisji Kształcenia.

Rada Główna Nauki i Szkolnictwa Wyższego zrzesza przedstawicieli środowiska akademickiego na poziomie centralnym i opiniuje akty prawne oraz włącza się w kreowanie polityki nauki i szkolnictwa wyższego.

Źródło: Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej
Zdjęcie: fot. Smyl Fotografuje

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry