Biuletyn PW / Studenci Doktoranci Absolwenci / Konkurs 3Mind dla kół naukowych

Konkurs 3Mind dla kół naukowych

Firma 3M zachęca koła naukowe, młodych naukowców i kreatywne umysły do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie 3Mind. Tematem tegorocznej, piątej edycji jest wykorzystanie możliwości przemysłu 4.0 dla realizacji celów zrównoważonego rozwoju.

W konkursie mogą uczestniczyć studenci studiów I i II stopnia, którzy są członkami kół naukowych, działających przy uczelniach wyższych w całej Polsce. Głównym wyzwaniem, z jakim muszą zmierzyć, będzie przedstawienie prototypu projektu, nawiązującego do tworzenia lepszego, bardziej zrównoważonego świata lub wspierania rozwoju przemysłu 4.0.

Na zwycięzców konkursu czeka grant o wartości 10 000 zł na materiały i narzędzia, potrzebne do rozwoju projektu.

Konkurs 3Mind jest organizowany przez firmę 3M oraz Wrocławską Radę Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technologicznych NOT.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy do 18 października 2020 r. wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz przesłać plik z nagranym samodzielnie materiałem video przedstawiającym projekt. Do finału przejdą najlepsze zespoły, które będą mogły zaprezentować swoje projekty podczas uroczystej gali w ramach naukowego „speed datingu” i indywidualnych rozmów z jury oraz zainspirować się podczas rozmaitych wykładów.

Szczegółowe informacje o konkursie dostępne są TUTAJ>>

Źródło i zdjęcie: 3M

Kwiaty nie zakwitną bez ciepła słońca. Ludzie nie mogą stać się ludźmi bez ciepła przyjaźni

Phil Bosmans