Biuletyn PW / Studenci Doktoranci Absolwenci / Katalog - XXVI Targi Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków

Katalog - XXVI Targi Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków

Targi Pracy i Praktyk na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych PW są organizowane dwa razy do roku od 2008 r. W ciągu dwóch dni w wydarzeniu bierze udział blisko 70 firm i instytucji. XXVI targi zostaną ograniczone do elektronicznej wersji katalogu targowego.

Najwięcej firm reprezentuje branżę IT, ale są również banki, firmy konsultingowo-rekrutacyjne, instytucje prowadzące działalność rozwojowo-badawczą oraz firmy zajmujące się wyłącznie elektroniką.

Targi są odwiedzane przez studentów Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, ale także innych wydziałów Politechniki Warszawskiej o zbliżonym profilu kształcenia oraz innych uczelni warszawskich.

Z powodu pandemii XXVI Targi Pracy zostaną ograniczone do wydania elektronicznej wersji katalogu targowego. Inauguracja dystrybucji katalogu przewidywana jest na 22 marca 2021 r.

Katalog zostanie opublikowany na stronie internetowej Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej i rozesłany do wszystkich studentów wydziału oraz do członków Stowarzyszenia Absolwentów Elektroniki na Politechnice Warszawskiej @ELKApw. Zostanie także przekazany do organizacji studenckich na Politechnice Warszawskiej w celu jego rozpowszechnienia, a także informowania o nim w mediach społecznościowych.

Organizatorzy planują również dystrybucję katalogu wśród studentów innych wydziałów Politechniki Warszawskiej oraz innych uczelni. Termin zgłoszeń upływa 5 marca 2021 r.

Informacje o projekcie znajdują się TUTAJ>>

Następne targi planowane są na październik 2021 r.

Źródło: Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych PW

Szaleństwem jest robić wciąż
to samo i oczekiwać różnych rezultatów

25. Festiwal Nauki