Dzień z życia WEiTI PW

Tradycją Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych PW są obchody Dnia Wydziału organizowane w pierwszy piątek nowego roku akademickiego. Tym razem studencki festyn odbył się 3 października.

Piknik, który odbył się przed Gmachem Elektroniki  zgromadził liczne grono studentów, profesorów a także pracowników. Profesor Krzysztof Zaremba, Dziekan Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych podsumował ten dzień następująco:

3 października 2014 roku był dniem wyjątkowym dla całej społeczności Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Wzorem lat ubiegłych i zgodnie z tradycją wydziału w pierwszy piątek października świętowaliśmy Dzień Wydziału. Ten wyjątkowy czas spędziliśmy w luźnej atmosferze, przy akompaniamencie muzyki z pogranicza klasycznego brzmienia i świata rozrywki – w wykonaniu zespołu Chilla Quartet.

Dni WEiTI 2014

Utwór Everybody Loves Somebody w wykonaniu prof. Tomasza Stareckiego oraz pani Pauliny Lulek-Zielińskiej wywarł na wszystkich niezapomniane wrażenie i wprawił w dobry nastrój. Pozytywne wibracje były także zasługą październikowych, ale jakże letnich promieni słońca, które towarzyszyły nam na specjalne zamówienie doc. Sławomira Kuli.

Serdecznie dziękuję wszystkim studentom i pracownikom, którzy uczestniczyli w przygotowaniu tego wydarzenia. Już teraz zapraszam naszych pracowników, studentów i przyjaciół do udziału w Dniu Wydziału w październiku 2015 roku!

Było nam bardzo miło gościć Państwa. Dziękujemy za liczne przybycie i wspólnie spędzony czas!

Zachęcamy do obejrzenia galerii!

Galeria WEiTI dostępna TUTAJ

Źródło: WEiTI PW