Drogowskazy Kariery

Grafika Drogowskazów Kariery

Niezależne Zrzeszenie Studentów zaprasza do udziału w bezpłatnych wydarzeniach organizowanych w ramach Drogowskazów Kariery. Uczestnicy projektu mają szansę na zyskanie wiedzy i doświadczenia bezpośrednio od ekspertów jeszcze podczas studiów.

Misją Drogowskazów Kariery jest udostępnienie studentom z całej Polski eksperckiej wiedzy i doświadczenia, co ułatwi im wybór ścieżki kariery i początki na rynku pracy lub we własnej działalności. Obecnie odbywa się już XVI edycja projektu zapoczątkowanego w roku akademickim 2007/2008. Inicjatywa odbywa się pod honorowym patronatem PW.

Cele programu realizowane są poprzez organizację różnorodnych wydarzeń: prelekcji, webinarów, warsztatów, case studies i paneli dyskusyjnych, na uczelniach wyższych w całym kraju. Zaproszone do udziału w projekcie firmy przeprowadzają spotkania poświęcone wybranej tematyce. Organizowane są wydarzenia z profesjonalistami z różnych gałęzi świata biznesu, na których studenci mają możliwość uzyskać odpowiedź na nurtujące ich pytania oraz ukierunkować swoją przyszłą ścieżkę zawodową. Wydarzenia Drogowskazów Kariery zapewniają możliwość zdobycia certyfikatów, szkoleń lub praktyk w renomowanych przedsiębiorstwach.

W ubiegłych latach tematami warsztatów było: zarządzanie projektami, wystąpienia publiczne, techniki negocjacyjne, szeroko pojęte IT, praca w branży energetycznej oraz np. szkolenie z pisania dobrego CV. W aktualnej edycji projekt skupia się na obszarach takich jak: zarządzanie zespołami oraz projektami, technologie IT, psychologia w biznesie, PR i marketing. Najwięcej wydarzeń będzie odbywać się w marcu i kwietniu 2023 roku. Warsztaty zaplanowano na licznych uczelniach wyższych w Polsce m.in. na Politechnice Warszawskiej. 22 lutego 2023 r. na naszej uczelni zapraszamy na szkolenie pod tytułem „Wirtualna Rzeczywistość a Marketing”. 

Szczegółowe informacje dostępne są TUTAJ>>