Biuletyn PW / Studenci Doktoranci Absolwenci / Co myślisz o swoich studiach w PW?

Co myślisz o swoich studiach w PW?

Do 10 września 2019 r. Dział Badań i Analiz Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW oraz Stowarzyszenie Studentów BEST zapraszają do udziału w badaniu „Studiowanie na PW - Co myślisz o swoich studiach?”.

Celem badania jest poznanie motywacji i oczekiwań związanych ze studiowaniem, by Politechnika Warszawska mogła na nie jak najlepiej odpowiedzieć.Badanie jest realizowane pod patronatem Prorektora ds. Studenckich dr hab. inż. Janusza Walo, prof. PW.

Ankietę, realizowaną przez Dział Badań i Analiz Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW, można wypełnić TUTAJ>>

Źródło: Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry