Biuletyn PW / Studenci Doktoranci Absolwenci / Bezpłatne szkolenie dla studentów PW w zakresie badań User Experience

Bezpłatne szkolenie dla studentów PW w zakresie badań User Experience

Do 9 lipca 2021 r. trwa rekrutacja na bezpłatne szkolenie online w zakresie badań User Experience dla studentów jednego z czterech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia w Politechnice Warszawskiej.

Szkolenie pt. „Badania społeczne jako podstawa do projektowania User Experience”, którego organizatorem jest Dział Wsparcia Edukacji Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW, zostanie przeprowadzone 22, 23 i 26 lipca 2021 r. w godz.9.00-17.30.

Kurs ma na celu zapoznanie uczestników z problematyką badań w obszarze User Experience (UX), których zadaniem jest sprawdzenie interfejsu strony lub aplikacji pod względem funkcjonalności, designu, przejrzystości i intuicyjności oraz szaty graficznej projektu. Wynikiem badania UX są rekomendacje usprawniające koncept lub pozwalające na optymalizację już dostępnej usługi czy produktu. W ramach kursu uczestnicy poznają metody i techniki badawcze z przykładami ich praktycznego zastosowania, za pomocą których można uzyskać informacje na temat zachowań oraz potrzeb klientów, tak aby tworzyć przemyślane produkty i usługi (oparte na wiedzy, a nie przeczuciach).

Kurs zostanie przeprowadzony w trybie zdalnym za pośrednictwem aplikacji MS Teams. W trakcie zajęć wymagane będzie włączenie kamerki i mikrofonu.

Aby zapisać się na szkolenie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Szkolenia są realizowane w ramach zadania 16 projektu NERW 2 PW. Nauka-Edukacja-Rozwój-Współpraca współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój).

Szczegółowe informacje o szkleniu dostępne są TUTAJ>>

Źródło: Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW

Szaleństwem jest robić wciąż
to samo i oczekiwać różnych rezultatów