Absolwenci PW nagrodzeni w konkursie Towarzystwa Urbanistów Polskich

W ogólnopolskim konkursie Towarzystwa Urbanistów Polskich na dyplomy magisterskie obronione w 2019 r. nagrodę główną oraz wyróżnienie otrzymali absolwenci Wydziału Architektury PW.

Jury konkursu o nagrody Towarzystwa Urbanistów Polskich za prace dyplomowe z zakresu urbanistyki, planowania i gospodarki przestrzennej obronione w 2019 r., przyznało nagrodę główną Kindze Butlewskiej za pracę pt. „Redefinicja pojęcia miejska jakość życia w mieście postindustrialnym na przykładzie Łodzi”, wykonaną pod kierunkiem prof. dr hab. inż. arch. Sławomira Gzella na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej.

Drugie wyróżnienie otrzymał Krzysztof Skrzypek za pracę pt. „Jednostka mieszkaniowa oparta na systemie kolei miejskiej na przykładzie osiedla położonego w południowej strefie podmiejskiej Krakowa”, wykonaną pod kierunkiem dr. inż. arch. Pawła Trębacza na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej.

Więcej informacji o konkursie TUTAJ>>

Źródło: Towarzystwo Urbanistów Polskich