VIII Bieg o Puchar Rektora PW

fot.: Szymon Drabczyk

Tradycyjnie już jednym z punktów programu obchodów Święta Politechniki Warszawskiej był Bieg o Puchar Rektora. W ósmej edycji tej sportowej imprezy uczestnicy na dystansie około 2 kilometrów walczyli o zwycięstwo w czterech kategoriach: studentki, studenci, VIP-y kobiety oraz VIP-y mężczyźni.

Najlepszą studentką okazała się Magdalena Skarzyńska z Wydziału Zarządzania. Wśród studentów zwyciężył Maciej Bodnar z Wydziału Transportu. W kategorii „VIP-y mężczyźni” na najwyższym miejscu podium stanął Andrzej Leśniewski z Wydziału Matematyki i Technik Informacyjnych, a w kategorii „VIP-y kobiety” triumfowała Joanna Zajda z Wydziału Chemicznego.

Wyniki VIII Biegu o Puchar Rektora Politechniki Warszawskiej:

Kategoria „Studenci”:
1. Maciej Bodnar (Wydział Transportu, czas – 6 min. 28s.)
2. Radosław Helon (Wydział Mechatroniki, czas – 6 min. 32 s.)
3. Adam Świrgoń (Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych, czas – 6 min. 36 s.)

Kategoria „Studentki”:
1. Magdalena Skarzyńska (Wydział Zarządzania, czas – 7 min. 37 s.)
2. Antonina Miłek (Wydział Mechatroniki, czas – 7 min. 54 s.)
3. Joanna Wiśniewska (Wydział Architektury, czas – 8 min. 32 s.)

Kategoria „VIP-y mężczyźni”:
1. Andrzej Leśniewski (Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych, czas – 7 min. 17 s.)
2. Szymon Drabczyk (Wydział Administracji i Nauk Społecznych, czas – 7 min. 23 s.)
3. Ryszard Woźniak (Straż Akademicka, czas – 8 min. 25 s.)

Kategoria „VIP-y kobiety”:
1. Joanna Zajda (Wydział Chemiczny, czas – 8 min. 33 s.)
2. Aneta Sakowska (Wydział Zarządzania, czas – 9 min. 53 s.)
3. Anna Morawska (Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych, czas – 10 min. 07 s.)