Turniej Par Brydża Sportowego o Puchar Rektora PW za nami

11 grudnia 2016 roku Duża Aula Politechniki Warszawskiej wypełniła się uczestnikami turnieju, którzy nadzwyczaj licznie wzięli udział w karcianych zawodach. W tegorocznej edycji wzięło udział aż osiemdziesiąt par!

Turniej wygrała para: Bogdan Radwański, Włodzimierz Wyrzykowski (spoza PW).

Najlepsze pary studenckie:

• Bartosz Ćwiek/Wydział Transportu - Piotr Duszak/ EiTI
  • Edward Sucharda/Wydział Mechatroniki - Filip Parol/Wydział MEiL

Pracownicy:

• I miejsce - mgr inż. Karolina Macielak/Wydział Fizyki - mgr inż. Mariusz Macielak
  • II miejsce - prof. dr hab. inż. Władysław Wieczorek/Wydział Chemiczny - dr inż. Dorota Wieczorek
  • III miejsce - prof. dr hab. Andrzej Fryszkowski/Wydział MiNI - mgr inż. Krystyna Fryszkowska

Turniej Par Brydża Sportowego o Puchar Rektora PW jest cyklicznym wydarzeniem organizowanym w związku z obchodami Święta Uczelni.

Organizatorem wydarzenia były: Warszawski Związek Brydża Sportowego i Politechnika Warszawska.

Źródło: BPI PW
Zdjęcie: BPI PW