Pracownicy

Aktualności

Jednorazowy dodatek dla pracowników PW w 2022 roku

Pracownicy PW otrzymają jednorazowo dodatkowe świadczenie w tym roku. Decyzją Rektora prof. Krzysztofa Zaremby osoby zatrudnione co najmniej od 1 listopada 2022 r. a pozostające na umowie do 30 listopada br., którzy efektywnie świadczyli pracę otrzymają 1 000 złotych brutto na etat.

Mikołajki Politechniki Warszawskiej

Grafika zapraszająca na Mikołajki Politechniki Warszawskiej

To będzie dzień pełen świątecznych wrażeń. Zapraszamy na mikołajkową imprezę dla dzieci pracowników PW. Widzimy się 3 grudnia 2022 r. w Dużej Auli Gmachu Głównego, a potem w Gmachu Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych. 

Nowa edycja bezpłatnych zajęć sportowych

Zdjęcie przedstawia grę w piłkę nożną

Trwają zapisy na zajęcia sportowe organizowane i prowadzone przez Studium Wychowania Fizycznego i Sportu. W ofercie dostępnej od listopada 2022 roku są zdrowie ciało, pływanie, siatkówka, tai chi, piłka nożna i nordic walking.

Warsztaty dla pracowników PW: Świadomi energii

Zdjęcie przedstawia członków koła naukowego stojących przed Gmachem Głównym PW

Członkowie Koła Naukowego Energetyków PW startują z nowym projektem edukacyjnym w zakresie efektywnego użytkowania energii - Świadomi energii. W ramach projektu zapraszają pracowników Politechniki Warszawskiej do udziału w warsztatach dotyczących racjonalnego użytkowania energii.

Badanie równości płci na PW

Grafika dotycząca ankiety równości płci

Trwa badanie dotyczące równości płci na Politechnice Warszawskiej. Wystarczy wypełnić ankietę by pomóc m.in. w rozpoznawaniu potrzeb dotyczących równego dostępu do rozwoju zawodowego. Na odpowiedzi czekamy do 31 października 2022 r.