Zapraszamy na Kiermasz Świąteczny PW

Daria Grzesiek

3-4 grudnia 2018 r.

Świąteczne gadżety Politechniki Warszawskiej, wigilijny barszcz i akcja rejestracji potencjalnych Dawców Fundacji DKMS – zapraszamy na tegoroczny Kiermasz Świąteczny PW. Ufundujmy wspólnie stypendia dla zdolnych studentów PW!

To już czwarta edycja Kiermaszu. Tym razem będziemy kwestować przez 2 dni: od 3 do 4 grudnia 2018 roku. Specjalnie z tej okazji na Placu Politechniki przed Gmachem Głównym pojawi się namiot z bożonarodzeniowymi specjałami, stoisko Fundacji DKMS, przy którym będzie można zarejestrować się jako potencjalny dawca, a także domek pełen świątecznych gadżetów PW.

W tym roku specjalnie na Kiermasz przygotowaliśmy m.in. unikatowe, nowe, kolorowe skarpetki z logo PW, czapki i rękawiczki, termokubki z wygrawerowanym logo PW, puzzle, magnesy PW i wiele innych. Wszystkie gadżety będzie można zdobyć za datek do puszki. Cały dochód z kwesty będzie przekazany na Stypendium pod choinkę dla wyróżniających się studentów.

W zeszłym roku podczas Kiermaszu udało nam się zebrać 23 620,50 zł na stypendia dla studentów naszej Uczelni.

Wszystkich studentów, absolwentów, pracowników i w ogóle warszawiaków zapraszamy do włączenia się do naszej akcji. Podarujmy najzdolniejszym studentom Politechniki Warszawskiej stypendia i tym samym wesprzyjmy ich rozwój.

 

Zobaczcie, jak wyglądał zeszłoroczny Kiermasz >>>

Zapraszamy na Kiermasz!

Zapraszamy na Kiermasz!