Strona internetowa Biura Rektora dostępna także w języku rosyjskim

Opublikowana wiosną br. strona internetowa Biura Rektora PW, doczekała się kolejnej wersji językowej. Po języku polskim i angielskim nadszedł czas na jej rosyjskojęzyczny odpowiednik dostępny online od 3 października. 

Strona internetowa Biura Rektora Politechniki Warszawskiej (BR PW) pozwala poznać zakres kompetencji władz Uczelni - Rektora i Prorektorów, a także zadania poszczególnych Sekcji działających w obrębie jednostki administracyjnej. W poszczególnych działach znajdziemy zarówno kontakty do poszczególnych sekretariatów, jak i do osób wykonujących powierzone im w ramach Sekcji zadania. 

Witryna umożliwia łatwe i czytelne przejścia do takich miejsc jak np. Biuletyn Informacji Publicznej, ePUAP, POL-on, Centrum Współpracy Międzynarodowej, czy Biuletyn Politechniki Warszawskiej. Na stronie internetowej Biura Rektora znajdziemy również aktualności z życia Uczelni, ze szczególnym uwzględnieniem tych wydarzeń, w których uczestniczą Rektor i Prorektorzy PW.

Szablon strony jest spójny z wizerunkiem głównej strony internetowej Politechniki Warszawskiej, do której zawiera bezpośrednie łącze.

Wersja polskojęzyczna: www.biurorektora.pw.edu.pl
Wersja angielskojęzyczna: www.biurorektora.pw.edu.pl/eng
Wersja rosyjskojęzyczna: www.biurorektora.pw.edu.pl/rus

Zachęcamy do odwiedzania naszych stron!